O mnie

We wrześniu 2013 roku pierwszy raz samodzielnie zorganizowałam tani wypad na drugi koniec Polski i od tej chwili pokochałam to! Styl podróży ciągle się zmienia- wypróbowują nieznane mi wcześniej możliwości i pomysły, a inspiracji szukam głównie w sieci. Wspólnym mianownikiem pozostają: niskie koszty, intensywne wykorzystanie czasu i - oczywiście - uśmiech na twarzy :)

W podróży staram się zobaczyć zarówno sztandarowe, typowe atrakcje, jak i te niebanalne, o których nie wspominają przewodniki; poznać nowych ludzi, poczuć specyficzny klimat miejsca, skosztować lokalnych smakołyków, doładować wewnętrzne akumulatory i nieco odetchnąć od codzienności :)

Na blogu będę zamieszczać relacje z odwiedzonych przeze mnie miejsc, razem ze zdjęciami (czysta amatorszczyzna), informacjami praktycznymi i kosztorysem.

Jeśli chcesz dzielić ze mną radość podróżowania, to serdecznie zapraszam do lektury! :)

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny blog. Miło czyta się artykuły osoby która piszę o tym co uwielbia robić. Nie dość że fajnie się czyta, to można znaleźć tutaj jeszcze sporo motywacji do własnych wojaży!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Holandio, dziękuję za przemiły komentarz! Mam nadzieję, że i Ty przejdziesz na radosną stronę mocy podróżowania :))

      Usuń